İletişim

 

Önemli NOT: Sevgili Bahçe Blog okurları, eğer bu sayfadaysanız eminim bana bir sorunuz var. Ve siz de emin olun ki soracağınız bu sorunun cevabını merak eden binlerce kişi var. Bu sebeple eğer gerçekten kişisel olduğunu düşündüğünüz birşey sormayacaksanız lütfen menüdeki Soru-Cevap linkine tıklayıp, sorunuzu oradan sorunuz. Böylece tek kişiden ziyade bir çok kişiye yardımcı olabiliriz. Soru-Cevap bölümünden gelen sorulara iki gün içerisinde, mesaj yoluyla gelen maillere ise fırsat bulunca yanıt verebiliyorum. Duyarlılığınız için teşekkür ederim.

Mesaj atmadan önce bilmeniz gerekenler;

  • Konteyner, su deposu, tırpan, tel çit, fidan vs.. gibi blogumda hakkında yazı yazdığım hiçbir ürünü satmıyorum. Yani sizlere bu konuda yardımcı olamam 🙂
  • Bahçemizde yetiştirdiğimiz herhangi bir ürünün satışı şimdilik mevcut değil.
  • Size herhangi bir konuda maliyet hesabı çıkaramam. Ben kendi maliyetlerimi paylaştım. Siz bu maliyetlere göre kaba taslak bir maliyete ulaşabilirsiniz.
  • Telefonla iletişime geçecek vaktim malesef mevcut değil. Lütfen böyle bir beklentiye girmeyiniz. Biraz boş zaman yarattığımda ancak bloga yazı girip yorumlara ve sorulara yanıt verebiliyorum.

 

Bana Kolaylıkla Bu formu Kullanarak Ulaşabilirsin.

Bahçe Blog hakkında söylemek veya sormak istedikleriniz için bu formu kullanabilirsiniz. En kısa sürede yanıtlayacağıma emin olabilirsiniz.

 

error: Emek Hırsızlığı Bu Kadar Kolay Olmamalı Değil Mi?