Konteyner Ev Maliyeti Nedir?

Soru & CevapKategori: Konteyner EvKonteyner Ev Maliyeti Nedir?
Soru Cevap Admin sormuş 1 sene önce

Merhaba, blogunuzu takip ediyor ve takdirle ve beğeni ile izliyorum. Sizden bir bilgi talebim olacak. Ben de İzmir Dikili\’deki zeytinliğime bir konteyner alacağım. Siz sanırım detaylı bir araştırma yapmışsınızdır. Konteyner alış maliyetiniz, aldığınız firma ve memnuniyetiniz ve önerinizi benimle paylaşırsanız çok sevinirim. Sevgiler//

1 cevap yazılmış
Sait ERYEMİŞ cevapladı 1 sene önce

Blog sahibi mutlaka cevap verecektir ama ben yine de kendi durumumu anlatayım.
7*3 metrelik bir konteyner evim var. Bahçemde haftasonları için gittiğimde istersem konaklayabiliyorum. Şuan için elektriğim yok. bir tane jel aküyle buzdolabını ve su ısıtıcıyı çalıştırıyorum. zaten pek de elektriğe ihtiyaç duyacak bir işim olmuyor.
Konteyner evin içi bence yeterince kullanışlı. fakat bulunduğunuz iklime göre sıkıntılı olabilir. Sıcak bir iklimde gündüz konteyner evin içinde yatmak olanaksız olabilir. Malum sacdan yapılıyor. Çok sıcak oluyor. Biz ağaçların gölgesinin denk geldiği bir yere koyduk. Aydın sıcağında bile gün içinde konteyner evde zaman geçirebiliyorum.
Tabi pek ev gibi bakmamak lazım olaya. mesela konteyner evin içinde yürürken diğer odadan ses duyuluyor. izolasyon diye bir şey yok.
Kısacası kısa sürekli konaklamalar, bahçe malzemelerini muhafaza etmek için tam anlamıyla uygun diyebilirim. Hele bir de önüne veranda yaparsanız zaten tüm gününüz o veranda da geçer.
 

Cevabınızı Yazın

19 + 16 =